O NÁS

Príbeh predajne Tintinnado v Lučenci sa začal písať koncom leta 2018. Približne v tomto čase sme si uvedomili, že v našom meste nie je možnosť, aby sa ľudia, ktorí majú záujem, správali k svojmu okoliu čo najviac zodpovedne.

Z vlastných skúseností sme však vedeli, že takýchto občanov Lučenca je viac než dosť. Spoločenská požiadavka po čo najekologickejšom správaní tu už bola niekoľko rokov, ale žiadna reálna možnosť, ktorá by viedla k takémuto správaniu jednoducho neexistovala.

Preto sme sa rozhodli zobrať tento fakt do vlastných rúk. Začali sme pracovať na otvorení prvej ekologickej drogérie v našom okrese. Po niekoľkých mesiacoch intenzívnej práce náš zámer začal naberať reálne kontúry. Predajňu sa nám podarilo otvoriť v januári 2019 a sme veľmi šťastní, že Lučenčanom sme konečne priniesli možnosť k zodpovednému ekologickému správaniu.

V našej predajni nájde zákazník čapovanú, ale aj balenú ekologickú drogériu najvyššej kvality. Portfólio našich služieb sme sa však rozhodli rozšíriť aj o zaujímavý doplnkový tovar, ktorý chceme neustále rozširovať. Všetko samozrejme v zmysle ekológie.

Chýbajúci prvok k zodpovednému správaniu sa občanov voči životnému prostrediu v Lučenci sme teda vytvorili. Teraz sme na rade my všetci, čo tu žijeme, aby sme spoločne zanechali krásu tohto sveta aj ďalším generáciám.

Nájdete nás na adrese: A. Petöfiho 11, 984 01 Lučenec (koniec Zlatej uličky - smerom k úradu práce)