FIREMNÍ ZÁKAZNÍCI

Veľmi nás teší, že sa mimoriadne dôležitá téma udržateľnosti stala v poslednej dobe toľko diskutovanou a začína byť neodmysliteľným prvkom podnikania mnohých spoločností. Pre nás je prirodzenou súčasťou našich aktivít už od samého začiatku.

Všetky produkty našej čapovanej drogérie majú vyššiu kvalitu ako bežné prostriedky určené pre domácnosť. Sú označené certifikátom HACCP (čo je vyššia kvalita drogérie určená pre reštaurácie, hotely, školy a i.). Žiaden z našich produktov nie je testovaný na zvieratách a všetky produkty čapovanej drogérie sú z 90% biodegradovateľné.

AKO TO FUNGUJE?

Vašu objednávku doručíme v plastových obaloch v objeme, ktorý ste si zvolili. Keď prostriedok miniete, prídeme po prázdne obaly a znova ich naplníme našou drogériou. Všetko funguje na základe individuálnej dohody. Môžeme prísť po viacero prázdnych obalov naraz alebo prídeme po prázdne obaly priebežne, podľa toho, ako budete jednotlivé druhy drogérie spotrebúvať.

CENA?

Cena sa odvíja od množstva zakúpených prípravkov.


V NAŠOM SORTIMENTE NÁJDETE:
TELOVÚ KOZMETIKU
(šampóny, sprchové gély, mydlá na ruky)
PRACIE PROSTRIEDKY (pracie gély a aviváže)
PROSTRIEDKY NA RIAD (na ručné umývanie riadu a do umývačiek riadu)
PROSTRIEDKY PRE DOMÁCNOSŤ (WC a kúpeľňa, univerzálne čističe, čističe na podlahu, sklo a iné)


S NAMI NEVYTVORÍTE ŽIADEN PLASTOVÝ ODPAD A VAŠI ZÁKAZNÍCI TO OCENIA
Každý náš klient, ktorý si zakúpi našu drogériu, od nás bezplatne získa zarámovanú listinu a zelenú nálepku na dvere. Na oboch je písomná informácia, že používa ekologickú drogériu a nevytvára žiaden plastový odpad. Prispieva tak k trvalo udržateľnému rozvoju.


Zaujala Vás naša ponuka? Kontaktujte nás pre bližšie informácie.
Tešíme sa na prípadnú spoluprácu.

Telefónne číslo: 0905 851 973
E-mail: tintinnado.lc@gmail.com