BALENÁ DROGÉRIA

Neustále rozširujeme náš sortiment. Navštívte našu predajňu a objavte všetky produkty balenej drogérie v našej ponuke.

Zubné pasty

v ponuke viac druhov

Zubné pasty poskytujú dokonalé dlhotrvajúce umytie za 30 sekúnd vďaka látkam ako Dissolvine, hydroxyapatit vápenatý (nHap), šťava zo skorocelu, polyfenoly z brezy a sóda bikarbóna. Účinnosť klinicky overená. Sú ekologické a obsahujú 98%+ prírodných zložiek.

Ústne vody

v ponuke viac druhov

Prenikajú aj do ťažko prístupných oblastí ústnej dutiny, účinne dočisťujú zuby a zabezpečujú svieži dych na dlhú dobu. 98% prírodných zložiek.
Patentovaný inovačný komplex Luctacol pre ochranu proti zubnému kazu, eliminovanie vznik kariogenických baktérií a odstránenie zubného povlaku až do 96%.

Bambusové zubné kefky

v ponuke viac druhov

Bambusová zubná kefka čistí rovnako dobre a vydrží tak dlho, ako vaša bežná plastová kefka na zuby a navyše je lepšia pre životné prostredie. So 100% rozložiteľnou rukoväťou z bambusu je ekologicky šetrným a spoločensky zodpovedným výberom zubnej kefky.

Zubné prášky

v ponuke viac druhov

Prírodné zubné prášky s jemnou čistiacou formulou, bez fluoridu. Sú ideálne na každodenné použitie. Majú liečivé účinky na dentín aj zubnú sklovinu. Výborne odstraňujú aj zubný kameň.

Bambusové tyčinky do uší

100 ks v balení

Štýlové a hladké bavlnené čistiace tyčinky s rukoväťou vyrobenou zo 100% biologicky odbúrateľného a udržateľne pestovaného bambusu. Bio bavlna s prirodzeným sfarbením na koncoch.

Prírodné deodoranty

v ponuke viac druhov a vôní

Prírodné deodoranty vyrobené z prírodných zložení vás dokonale ochránia pred potom. V ponuke máme aj tuhý deodorant bez vône vyrobený z minerálnych solí.